ECS-271.2-10-37-CKM-TR
Numer produktu DigiKey
XC2511TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2511CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2511DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-271.2-10-37-CKM-TR
Opis
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27.12 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-271.2-10-37-CKM-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
27.12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)