ECS-2520MVQ-1250-BN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-2520MVQ-1250-BN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-2520MVQ-1250-BN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-2520MVQ-1250-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-2520MVQ-1250-BN-TR
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,6V - 3,6V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-2520MVQ-1250-BN-TR Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
10µA
Napięcie - zasilania
1,6V - 3,6V