ECS-120-12-33Q-JES-TR
Numer produktu DigiKey
XC2143TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC2143CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC2143DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-120-12-33Q-JES-TR
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±20ppm Kryształy 12pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-120-12-33Q-JES-TR Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
12pF