ECS-250-8-36B-RHN-TR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
W magazynie: 25 675
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 11 682
25 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECS-250-8-36B-RHN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-250-8-36B-RHN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-250-8-36B-RHN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-250-8-36B-RHN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-250-8-36B-RHN-TR
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-250-8-36B-RHN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)