STDCSW5-25M
Numer produktu DigiKey
644-STDCSW5-25MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
644-STDCSW5-25MCT-ND - Taśma cięta (CT)
644-STDCSW5-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STDCSW5-25M
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
STDCSW5-25M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)