ECS-250-20-33-JTN-TR nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
ECS Inc.
W magazynie: 6 596
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raltron Electronics
Odpowiednik parametryczny
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 34
EPSON
EPSON
25 MHz ±20ppm Kryształy 20pF 40 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia