ECS-100-18-20BQ-DS
Numer produktu DigiKey
XC1979TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1979CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1979DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-100-18-20BQ-DS
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-100-18-20BQ-DS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
10 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Pojemność obciążenia
18pF