ECS-100-18-30BQ-DS
Numer produktu DigiKey
XC1980TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1980CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1980DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-100-18-30BQ-DS
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-100-18-30BQ-DS Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
10 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)
Pojemność obciążenia
18pF