R2E220-RA38-13
Numer produktu DigiKey
381-2783-ND
Producent
Numer produktu producenta
R2E220-RA38-13
Opis
220 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Wirniki z napędem silnikowym 230V~ Okrągłe - średnica 220mm Kula 541,5CFM (15,16m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Moc (W)
107W
obr./min
2050obr./min
Temperatura robocza
-13 - 140°F (-25 - 60°C)
Napięcie - znamionowe
230V~
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 220mm
Waga
2.9lbs (1.3kg)
Szerokość
71,00mm
Zakres napięć
200 - 240V~