OAB220-22-1
Numer produktu DigiKey
1053-1627-ND
Producent
Numer produktu producenta
OAB220-22-1
Opis
FAN IMP MTRZD 220X76MM 230VAC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Wirniki z napędem silnikowym 230V~ Okrągłe - średnica 220mm Kula 530,0CFM (14,84m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OAB220-22-1 Modele
Kategoria
Szum
70,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
117W
Seria
obr./min
2650obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
4 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP55 - pyłoszczelność, wodoodporność
Napięcie - znamionowe
230V~
Temperatura robocza
-40 - 140°F (-40 - 60°C)
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 220mm
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
76,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,500A
Przepływ powietrza
530,0CFM (14,84m³/min)
Zakres napięć
200 - 240V~
Ciśnienie statyczne
1,500in H2O (373,6Pa)
Materiał - ramka
Aluminium
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Termoplastyczny
Typ wentylatora
Wirniki z napędem silnikowym
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C