R2E220-RA44-14
Numer produktu DigiKey
381-2784-ND
Producent
Numer produktu producenta
R2E220-RA44-14
Opis
220 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Wirniki z napędem silnikowym 115V~ Okrągłe - średnica 220mm Kula 529,7CFM (14,83m³/min) 4 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Moc (W)
108W
obr./min
2100obr./min
Temperatura robocza
-13 - 140°F (-25 - 60°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 220mm
Waga
2.9lbs (1.3kg)
Szerokość
71,00mm
Zakres napięć
100 - 130V~