KW-5R5C334-R
Numer produktu DigiKey
283-KW-5R5C334-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KW-5R5C334-R
Opis
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka 50Ohm przy 1kHz 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KW-5R5C334-R Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
330 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,531" (13,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,348" (8,85mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50Ohm przy 1kHz