KR-5R5H474-R
Numer produktu DigiKey
283-KR-5R5H474-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
KR-5R5H474-R
Opis
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Szczegółowy opis
470 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka, poziome 50Ohm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka, poziome
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
470 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,453" (11,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50Ohm przy 1kHz