RSCXJ3345R5F05013U
Numer produktu DigiKey
604-RSCXJ3345R5F05013U-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSCXJ3345R5F05013U
Opis
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka, poziome 150Ohm 1000h przy 85°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 85°C
Producent
Elna America
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka, poziome
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
330 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,453" (11,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,217" (5,50mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-10°C - 85°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150Ohm