AFY320240A0-3.5INTH-R
Numer produktu DigiKey
5491-AFY320240A0-3.5INTH-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
AFY320240A0-3.5INTH-R
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) 24-bitowe (RGB), SPI 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Producent
Orient Display
Obszar widzenia
72,28mm x 54,76mm (szer. x wys.)