DT028DTFT-IPS-SHB
Numer produktu DigiKey
1987-DT028DTFT-IPS-SHB-ND
Producent
Numer produktu producenta
DT028DTFT-IPS-SHB
Opis
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 2.8"
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240
Piksele punktowe
320 x 240
Opakowanie
Zbiorcze
Interfejs
SPI
Typ kontrolera
ILI9341
Typ wyświetlacza
IPS (In-Plane Switching)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,8" (71,12mm)
Raster punktowy
0,18mm x 0,18mm (szer. x wys.)
Obszar widzenia
43,80mm x 58,20mm (szer. x wys.)