DT024ETFT-IPS-SHB
Numer produktu DigiKey
1987-DT024ETFT-IPS-SHB-ND
Producent
Numer produktu producenta
DT024ETFT-IPS-SHB
Opis
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 2.4"
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) SPI 2,4" (60,96mm) 320 x 240
Kategoria
Podświetlenie
LED, białe
Producent
Displaytech
Piksele punktowe
320 x 240
Opakowanie
Zbiorcze
Interfejs
SPI
Status części
Aktywny
Typ kontrolera
ILI9341
Typ wyświetlacza
IPS (In-Plane Switching)
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor tła
Czarne
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)
Rozmiar punktu
0,05mm x 0,15mm (szer. x wys.)
Obszar widzenia
37,32mm x 49,56mm (szer. x wys.)
Raster punktowy
0,15mm x 10,80mm (szer. x wys.)