GFTO024KD240320
Numer produktu DigiKey
4699-GFTO024KD240320-ND
Producent
GIFAR
Numer produktu producenta
GFTO024KD240320
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy MCU, SPI, RGB 2,4" (60,96mm) 240 x 320
Kategoria
Obszar widzenia
37,72mm x 49,96mm (szer. x wys.)
Producent
GIFAR
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Zbiorcze
Piksele punktowe
240 x 320
Status części
Aktywny
Interfejs
MCU, SPI, RGB
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
ILI9341
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,4" (60,96mm)