SMAJ13A-13-F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 65
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 4 434
Similar
Panjit International Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
STMicroelectronics
W magazynie: 90
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
21,5V Zacisk 18,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AC
SMAJ13A-13-F
Numer produktu DigiKey
SMAJ13A-13-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMAJ13A-13-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMAJ13A-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ13A-13-F
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMAJ13A-13-F Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V