SMAJ13AHE3/61 nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
STMicroelectronics
Ilustracja dla SMAJ13AHE3/61 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ13AHE3/61
Numer produktu DigiKey
SMAJ13AHE3/61GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ13AHE3/61
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21,5V Zacisk 18,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V