SMAJ13A-TR
Numer produktu DigiKey
497-12776-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-12776-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12776-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ13A-TR
Opis
TVS DIODE 13VWM 27.2VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27,2V Zacisk 85A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ13A-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
85A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
27,2V