Ilustracja dla SDM05U30CP3-7 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SDM05U30CP3-7
Numer produktu DigiKey
31-SDM05U30CP3-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-SDM05U30CP3-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-SDM05U30CP3-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDM05U30CP3-7
Opis
SCHOTTKY DIODE X3-WLB0603-2 T&R
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 500mA Montaż powierzchniowy X3-WLB0603-2
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
135 µA @ 30 V
Pojemność przy Vr, F
10pF przy 5V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
X3-WLB0603-2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
500mA
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
620 mV @ 500 mA