SBR2M60S1F-7
Numer produktu DigiKey
SBR2M60S1F-7DITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SBR2M60S1F-7DICT-ND - Taśma cięta (CT)
SBR2M60S1F-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SBR2M60S1F-7
Opis
DIODE SBR 60V 2A SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 2A Montaż powierzchniowy SOD-123F
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 2 A
Prod.
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Seria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
800 nA @ 60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123F
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A