SBR20A200CTB jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Diodes Incorporated
W magazynie: 4 572
Arkusz danych
Bezpośrednie
SMC Diode Solutions
W magazynie: 3 273
Arkusz danych
Similar
IXYS
Similar
onsemi
Panjit International Inc.
W magazynie: 219
Diotec Semiconductor
onsemi
STMicroelectronics
W magazynie: 699
STMicroelectronics
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 200 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TO-263AB
SBR20A200CTB
Numer produktu DigiKey
SBR20A200CTB-ND
Producent
Numer produktu producenta
SBR20A200CTB
Opis
DIODE ARRAY SBR 200V 10A TO263AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SBR20A200CTB Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
960 mV @ 20 A
Producent
Diodes Incorporated
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Seria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
30 ns
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 200 V
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Super Barrier
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A