STTH2002CG-TR
Numer produktu DigiKey
497-3761-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-3761-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-3761-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STTH2002CG-TR
Opis
DIODE ARRAY GP 200V 15A D2PAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 200 V 15A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
STTH2002CG-TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
STMicroelectronics
Czas regeneracji wstecznej (trr)
27 ns
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 200 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
175°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Standard
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
15A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 10 A