MBRS20200CT
Numer produktu DigiKey
4878-MBRS20200CT-ND
Producent
Numer produktu producenta
MBRS20200CT
Opis
DIODE ARR SCHOT 200V 10A TO263AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 200 V 10A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MBRS20200CT Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 A
Producent
Diotec Semiconductor
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Rurka
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 200 V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza - złącze
-50°C - 175°C
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), TO-263AB
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AB (D2PAK)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
10A