DMP2006UFGQ-13
Numer produktu DigiKey
31-DMP2006UFGQ-13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMP2006UFGQ-13CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMP2006UFGQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMP2006UFGQ-13
Opis
MOSFET P-CH 20V PWRDI3333
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 17,5A (Ta), 40A (Tc) 2,3W (Ta), 41W (Tc) Montaż powierzchniowy POWERDI3333-8
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
200 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±10V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
7500 pF @ 10 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
2,3W (Ta), 41W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,5V, 4,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
POWERDI3333-8
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
5,5mOhm przy 15A, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA