DMP2006UFGQ-7
Numer produktu DigiKey
31-DMP2006UFGQ-7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMP2006UFGQ-7CT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMP2006UFGQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMP2006UFGQ-7
Opis
MOSFET P-CH 20V PWRDI3333
Szczegółowy opis
Kanał P 20 V 17,5A (Ta), 40A (Tc) 2,3W (Ta), 41W (Tc) Montaż powierzchniowy POWERDI3333-8
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
200 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±10V
7500 pF @ 10 V
Straty mocy (maks.)
2,3W (Ta), 41W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
1,5V, 4,5V
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
5,5mOhm przy 15A, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
1V przy 250µA