DMN2320UFB4-7B
Numer produktu DigiKey
31-DMN2320UFB4-7BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-DMN2320UFB4-7BCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-DMN2320UFB4-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DMN2320UFB4-7B
Opis
MOSFET N-CH 20V 1A X2-DFN1006-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 20 V 1A (Ta) 520mW (Ta) Montaż powierzchniowy X2-DFN1006-3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
950mV przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
0.89 nC @ 4.5 V
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±8V
71 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
520mW (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
20 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
X2-DFN1006-3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
1,8V, 4,5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
320mOhm przy 500mA, 4,5V