BZT52C5V1Q-7-F nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Good-Ark Semiconductor
W magazynie: 3 777
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
W magazynie: 1 706
Arkusz danych
Good-Ark Semiconductor
Diody - Zenera 5.1 V 370 mW ±5,88% Montaż powierzchniowy SOD-123
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZT52C5V1Q-7-F
Numer produktu DigiKey
31-BZT52C5V1Q-7-FTR-ND - Taśma i szpula (TR)
31-BZT52C5V1Q-7-FCT-ND - Taśma cięta (CT)
31-BZT52C5V1Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52C5V1Q-7-F
Opis
DIODE ZENER 5.1V 370MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±5,88%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
370 mW
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Bazowy numer produktu
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V