BZT52B5V1
Numer produktu DigiKey
4786-BZT52B5V1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4786-BZT52B5V1CT-ND - Taśma cięta (CT)
4786-BZT52B5V1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZT52B5V1
Opis
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.1 V 500 mW ±1,96% Montaż powierzchniowy SOD-123
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
60 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 2 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±1,96%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123
Moc - maks.
500 mW