SL082R503
Numer produktu DigiKey
570-SL082R503-ND
Producent
Numer produktu producenta
SL082R503
Opis
ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 2.5 Ohms ±25% 3 A 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±25%
Prąd - maks. w stanie ustalonym
3 A
Seria
R przy prądzie
150 mOhms
Średnica
0,315" (8,00mm)
Rozstaw odprowadzeń
0,201" (5,10mm)
R przy 25°C
2.5 Ohms