MDS-090AAS19 BA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
XP Power
W magazynie: 6
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
FSP Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Tri-Mag, LLC
W magazynie: 0
Tri-Mag, LLC
Bel Power Solutions
XP Power
W magazynie: 767
19V 89 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
Delta Power Management Solutions | Digi-Key Daily
MDS-090AAS19 BA
Numer produktu DigiKey
1145-1021-ND
Producent
Numer produktu producenta
MDS-090AAS19 BA
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 89W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
500mW (maks.)
Producent
Delta Electronics
Sprawność
Poziom VI
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Nie do nowych projektów
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
5,91" x 2,36" x 1,38" (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CE, EN, UL
Napięcie - wyjściowe
19V
Numer standardowy
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,7A
Waga
0.993lb (450.42g)
Moc (W)
89 W