AJM90PS19
Numer produktu DigiKey
1470-3132-ND
Producent
Numer produktu producenta
AJM90PS19
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Kategoria
Moc (W)
90 W
Producent
XP Power
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Forma
Biurkowy (klasy I)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Złącze wejściowe
IEC 320-C6
Napięcie - wejściowe
80 - 264V~
Rozmiar / wymiar
5,51" x 2,80" x 0,87" (140,0mm x 71,0mm x 22,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
19V
Agencja zatwierdzająca
CB
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,74A