FSP090M-RBA nie jest dostępne w magazynie, a zamówienia niezrealizowane nie są aktualnie dostępne.
Dostępne zamienniki:
Similar
XP Power
W magazynie: 767
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
XP Power
W magazynie: 6
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Tri-Mag, LLC
W magazynie: 0
Tri-Mag, LLC
W magazynie: 0
Bel Power Solutions
19V 90 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FSP090M-RBA
Numer produktu DigiKey
2967-FSP090M-RBA-ND
Producent
Numer produktu producenta
FSP090M-RBA
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 90W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
210mW (maks.)
Producent
FSP Technology Inc.
Zastosowania
Medyczne
Seria
Sprawność
Poziom VI
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
5,71" x 2,77" x 1,12" (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Napięcie - wyjściowe
19V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,74A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
90 W