510BBA156M250BAG
Numer produktu DigiKey
863-510BBA156M250BAG-ND
Producent
Numer produktu producenta
510BBA156M250BAG
Opis
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
156.25 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
23mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,052" (1,33mm)
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
18mA
Wyjście
LVDS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
3,3V