ATV50C360J-HF
Numer produktu DigiKey
641-1604-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1604-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1604-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATV50C360J-HF
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 86,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
ATV50C360J-HF Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
86,1A