RSR010N10HZGTL
Numer produktu DigiKey
846-RSR010N10HZGTLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-RSR010N10HZGTLCT-ND - Taśma cięta (CT)
846-RSR010N10HZGTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RSR010N10HZGTL
Opis
MOSFET N-CH 100V 1A TSMT3
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 1A (Ta) 700mW (Ta) Montaż powierzchniowy TSMT3
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
3.5 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
140 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
700mW (Ta)
Typ FET
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSMT3
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
520mOhm przy 1A, 10V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 1mA