ATV02W360B-HF
Numer produktu DigiKey
641-1664-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1664-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1664-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ATV02W360B-HF
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 3,44A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ATV02W360B-HF Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
200W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
SOD-123F
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,44A