3266-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN461Y-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Żółte 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'