3266-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN461Y-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Żółte 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 3266
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG BLK
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG RED
HOOK-UP STRND 18AWG BLUE
HOOK-UP STRND 18AWG BRN 500'
W magazynie: 8
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'