Produkt 3266-18-1-0500-004-1-TS jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Similar
Alpha Wire
W magazynie: 0
Arkusz danych
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czerwone 300V 25,00' (7,62m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3266-18-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN462R-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
3266-18-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 125°C
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
7026 RD005Alpha Wire07026RD005-ND798,06000 złSimilar
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey. Wyświetl Zamienniki.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 8
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG RED
HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'