3221-14-0300-00-TR
Numer produktu DigiKey
1175-2650-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1175-2650-1-ND - Taśma cięta (CT)
1175-2650-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3221-14-0300-00-TR
Opis
CONN HEADER SMD 14POS 1.27MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 14 pozycja 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
3221-14-0300-00-TR Modele
Kategoria
Wysokość izolacji
0,213" (5,40mm)
Prod.
Typ kształt
Pătrat
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA9T), nylon 9T
Liczba pozycji
Funkcje
Żłobek kluczujący, montaż nasadowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
1A (~/=)
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
50V~/=