ABM8W-16.0000MHZ-8-K1Z-T3
Numer produktu DigiKey
535-14031-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-14031-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-14031-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM8W-16.0000MHZ-8-K1Z-T3
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM8W-16.0000MHZ-8-K1Z-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)