3221-16-0300-00-TR
Numer produktu DigiKey
1175-2651-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1175-2651-1-ND - Taśma cięta (CT)
1175-2651-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3221-16-0300-00-TR
Opis
CONN HEADER SMD 16POS 1.27MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 16 pozycja 0,050" (1,27mm)
Kategoria
Wysokość izolacji
0,213" (5,40mm)
Prod.
Typ kształt
Pătrat
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Mosiądz
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA9T), nylon 9T
Liczba pozycji
Funkcje
Żłobek kluczujący, montaż nasadowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
1A (~/=)
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
50V~/=