3135-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN103Y-500-ND
1175-3135-18-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG YELLOW
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0157" Żółte 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,107" (2,72mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C