3135-18-1-0500-003-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN103Y-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-18-1-0500-003-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0157" Żółte 600V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,107" (2,72mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C