3135-18-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN103R-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
3135-18-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG RED 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0157" Czerwone 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,107" (2,72mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,030" (0,76mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-30°C - 150°C