3132-12-1-0100-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3132-12-1-0100-001-1-TS-ND
1175-3132-12-1-0100-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-12-1-0100-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 12AWG BLK FOOT
Szczegółowy opis
12 AWG Podłączenie Przewód 67/0,0100" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,146" (3,71mm)
Grubość płaszcza (izolacji)
0,024" (0,60mm)
Napięcie
300V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
150°C