3132-10-1-0100-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-3132-10-1-0100-001-1-TS-ND
1175-3132-10-1-0100-001-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
3132-10-1-0100-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 10AWG BLK FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 AWG Podłączenie Przewód 105/0,0100" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,201" (5,11mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Grubość płaszcza (izolacji)
0,031" (0,80mm)
Status części
Aktywny
Długość
100,0' (30,5m)
Typ kabla
Napięcie
300V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
150°C